неділя, 8 квітня 2012 р.

Підкорення Білої Церкви

Якось ввечері нас спіткала ідея: а чому б не провести неділю в парку у Білій Церкві, ми ж там не були, та і неділя у нас наче була вільна! Хвилинка, і ми створили план та зібрали інформацію. І ось що з цього вийшло...Дістатися до Білої Церкви досить легко: від центрального залізничного вокзалу кожні пів години курсують маршрутки. Вартість проїзду 25 грн, тривалість година - півтори.


Вийти варто на зупинці площа Волі, якщо ж проїхали і вийшли на кінцевій - не проблема, завжди можна сісти на автобус чи маршрутку. Загалом, щоб було зручніше, ось карта, по якій можна глянути маршрут екскурсії містом та славетним парком


Переглянути Поїздка на Білу церкву на карті більшого розміру

Ліворуч частина, яка відповідає за прекрасний парк, фото якого для Вас ми зібрали в прекрасному слайд-шоу:Загалом, формат відео, на нашу думку, є більш цікавим, тому ми будемо поступово переходити саме на відео огляди!

Що стосується самого міста, то через зливу, ми були змушені відступити до міста-героя Києва, так і не пройшовшись по запланованих місцях. Маю надію, що Вам у цьому більше пощастить.

Підведемо підсумки:
Вартість проїзду: 50 грн. (туди та назад)
Вартість квитка в парк: 8 грн.
Додаткові витрати на піцу в місцевому Челентано: 60 грн.
Разом: 58грн (без їжі) та 118 грн. з їжею!

Немає коментарів:

Дописати коментар