![](http://3.bp.blogspot.com/-YKQw-w8lLMQ/TmKSzHbaM3I/AAAAAAAAAJ8/BGJbn6GD9tE/s320/DSC_0127.jpg)
Підготовка до виїзду
Перша за все важлив спланувати цю поїздку завчасно оскільки інакше у Вас виникнуть великі проблеми з транспортом та місцем проживання і в кращому випадку Ви зможете побути в Умані годин 8м а то і менше. Тому поїздка в Умань повинна починатися з 7 днів до виїзду)
Перш за все варто визначитися з часом приїзду в Умань. Справа в тому що є дві пік
86;вих точки по часу коли з транспортом справи дуже погані. Перша це вечір п'ятниці, коли дуже складно виїхати з Києва до Умані. А друга це вечір неділі у зворотному напрямку. Першу точку легко обійти, достатньо ввиїхати рано в ранці суботи і натовп Вам не страшний. З шляхом назад теж насправді все просто, ад же назад можна забронювати собі місця завчасно і точно бути певним що виїхати вийде. Для цього звісно треба за днів так 7 цю бронь і зробити.
Вартість
![](http://4.bp.blogspot.com/-2Q8E6UCBGqs/TmKSEbbazmI/AAAAAAAAAIM/68IdHRpCktE/s320/DSC_0061.jpg)
- (050) 66 - 779 - 66
- (067) 47 - 275 - 72
- (063) 22 - 777 - 87
А проживати ми будемо не аби де на прямо на території парку! Саме так. На території парку
![](http://3.bp.blogspot.com/-ITrccFI7aKQ/TmKSUztPEZI/AAAAAAAAAIc/t8mU1N9Q4F0/s320/DSC_0063.jpg)
розташовано два красиві і комфортні готелі. І забронювавши їх Ви не по жалкуєте. Вартість двомісного номеру орієнтовно становить 250 гривень. Номера здаються на 24 години з 12ти до 12ти і у вартість не входить сніданок.
Загалом якщо Вам не пощастило то можливо буде шанс знайти місце проживання іншим шляхом але про це пізніше. А детально інформацію про місця в готелі можна дізнатися зателефонувавши туди по телефону який зазначено на сайті готелю.
Номер готелю: (04744) 4-04-95
Більш розгорнутий перелік місць проживання (аж 6 варіантів) розташований тут.
Приїзд в Умань
Перед приїздом в Умань скоріш за все Ваша маршрутка буде зупинятися на мальовничих пейзажах на невеличких станціях заправки. Там можна буде зайти у WC а також поповнити запаси харчів, води та інших предметів першої необхідності.
![](http://4.bp.blogspot.com/-7AJ2Bv5tDgo/TmKSEoCxEzI/AAAAAAAAAIU/GU2jvrwNUIE/s320/DSC_0062.jpg)
Маршрутка зупиняється на центральному автовокзалі. Рівно через дорогу одразу розташований центральний вхід до парку, одразу за ним стоїть готель. Жовта будівля яка перше що Ви побачите в парку. Біля входу в парк розташовано декілька кафе де можна перекусити після дороги.
Після одразу поселеитися в готелі. Біля входу в парк Ви сказавши що Вам у готель можете пройти без квитка. Краще атк ож у входа спитати про екскурсії парком. Біля входу постійно очікують невеличкі групки і екскурсія починається по факту збору 10 бажаючих. Вартісь вхідного квитка в парк: 20 грн, разом з екскурсією: 30. До речі, у екскурсоводів можна поцікавитися щодо місць проживання в Умані і часто вони допоможуть Вам засилитися та прожити день.
![](http://1.bp.blogspot.com/-Mw_zwVr52Es/TmKSVPks4HI/AAAAAAAAAIk/r07vS-P_ZPw/s320/DSC_0065.jpg)
Про дивовижну природу парку можна розповідати годинами, не дарма там часто можна почутити цитато; однієї крилатої фрази: "це рай". Краще самому один раз побачити цю красу і назавжди запам’ятати.
Лінки
Фото
![](http://4.bp.blogspot.com/-e8qmZIKQT-E/TmKPmSeePHI/AAAAAAAAAGk/OsctYFlE4dY/s320/DSC_0069.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-HFRrly2982M/TmKSV1oRrwI/AAAAAAAAAI0/W4LSZgsVVz4/s320/DSC_0072.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-VK1_mnmUfcw/TmKSnVekg_I/AAAAAAAAAJU/pY5m23DnZm4/s320/DSC_0106.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-q3CC4pElo4w/TmKSzWCN-ZI/AAAAAAAAAKE/d816dVd54a0/s320/DSC_0143.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-ugD7-YMMQ7E/TmKSyxTvscI/AAAAAAAAAJ0/BcF_hVpfi_A/s320/DSC_0122.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-KXlFqUKVgoI/TmKSysmW54I/AAAAAAAAAJs/vSVNjysCOmo/s320/DSC_0119.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-R7nHcuKwxkE/TmKSoGPtfjI/AAAAAAAAAJk/EOMHnKRQfi0/s320/DSC_0119.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-OX4uSwg-T4I/TmKSngPk23I/AAAAAAAAAJc/8fCBVV4BWbk/s320/DSC_0109.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-pU7wI_tCjn0/TmKSnFp_52I/AAAAAAAAAJM/L9eAYEOiBC8/s320/DSC_0104.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-6GlhJMs5tcU/TmKSmzMG4mI/AAAAAAAAAJE/sdeg-s6SbX8/s320/DSC_0088.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-Bi_AxOGyEus/TmKSWFqVWUI/AAAAAAAAAI8/PZd6rETkzAw/s320/DSC_0081.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар